• podznačník stamplik1
  • autorámeček nurse
  • rámeček pro fotbal poděbrady
  • podložka sloveč
  • držák SPZ lipa
  • rámeček k SPZ viska
  • držák RZ kaťák
  • rámeček mailkit
  • rámeček pro RZ thule
  • rámeček pod RZ fanda1

Možnost objednání potisku rámečku, podložky pod značku (RZ, SPZ):

1) online objednávka

K dispozici jsou předdefinované šablony (například s více než 1 000 jmény včetně zdrobnělin ...) pro vlastní přizpůsobení dle požadavku oblíbené barvy (nebo barvy auta), podtisku rámečku, grafických prvků ...

Online objednávka je vhodná pro vytvoření osobního dárku již od 2 kusů. Online objednávka nabízí ideální poměr ceny a zakázkového zpracování i u malých počtů, jelikož v ceně výroby nejsou započítána cena času produkčních a grafických prací jako u produkčního zpracování.

Online editor umožňuje vytvoření vlastní grafiky - vložení vlastního loga, znaku či jiných prvků, úpravu textu, barev atd. Vlastní zpracování tak šetří Vaše peníze za grafické a případné produkční práce, navíc s okamžitým náhledem výsledku značení rámečku. K dispozici již pro 2 kusy (1 pár) jako osobní dárek, i zvýhodnéné sady pro firemní značení od 10 kusů (5 párů) až po 50 kusů (25 párů) Pro množství nad 50 kusů je výhodnější produkční zpracování, při kterém je kalkulována cena na míru požadovaného značení.

 

online objednávka na www.unikus.cz


2) Produkční zpracování

Nabízí maximální možnosti potisku rámečku pod RZ (SPZ) a úplné přizpůsobení grafiky dle požadavku. Vzhledem k nutnosti produkčního a grafického zpracování, jejichž hodnota ovlivňuje celkovou cenu, nedoporučujeme produkční zpracování na požadavek menší jak 20 kusů, pod touto hranicí hodnota služeb negativně ovlivňuje poměr ceny a výsledku. Pro náročné zákazníky upřednostňující osobní zpracování nad celkovou cenou je možné v produkčním zpracování vyhotovit i jediný kus.

 

Pro možnost vytvoření objednávky potřebujeme znát:

Jméno a Příjmení:    
v případě vystavení dokladu na firmu:   IČ (fakturační adresa bude doplněna automaticky)
kontaktní e-mail:   pro možnost zaslání náhledu, či upřesnění
kontaktní telefonní číslo:   pro operativní upřesnění v případě nutnosti
požadovaný počet kusů:   pro výpočet ceny zpracování
forma dodání podkladů pro výrobu:   zpracování grafikem společností qp.cz, s.r.o. / dodám vlastní tiskové PDF pro výrobu (bez zásahu grafika společnosti qp.cz, s.r.o.)
požadovaná forma předání:   doručení na adresu / osobní vyzvednutí na pobočce společnosti qp.cz, s.r.o.
v případě doručení na adresu:   Úplnou adresu včetně kontaktní osoby a tel. spojení na kontaktní osobu pro možnost kontaktování přepravcem

 

 

 

Forma dodání dat pro výrobu:

 

2a) zpracování našim grafikem

Pro vytvoření grafického návrhu stačí zaslat, text, motiv nebo logo ideálně ve vektorové formě, popsat představu o rozmístění. Jako návrh rozmístění je možné přidat základní náčrt rukou.

Na základě dodaných informací grafik zpracuje prvotní náhled, který je možno upravovat k finální spokojenosti. Před samotným zahájením výroby je nutné odsouhlasení dodaného grafického náhledu.

Čím přesnější a jasnější forma zadání, tím kratší čas grafických prací a nižší cena zpracování grafických podkladů.

Tato forma zpracování umožňuje také personifikaci značení, například klubový znak + změna jména řidiče.

Data zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě, že podklady jsou větší než 10 MB, využijte zaslání pomocí https://upload.qp.cz

 

2b) vlastní zpracování - dodání tiskového PDF

Jako podklad pro výrobu bez zásahu grafika (bez grafických prací) je přijímáno tiskové PDF dle náležitostí popsaných na www.qp.cz/tiskove-pdf. Oblast pro tisk je 510 × 20 mm + 3 mm spadávka na černé pozadí složení C-0 | M-0 | Y-0 | K-100. Při požadavku tisku bílou nastavte bílou barvu na C-0 | M-0 | Y-1 | K-0. V případě dodání grafiky na bílém pozadí bude tisková oblast 510 × 20 mm plošně podtištěna bílou.

Data zašlete na e-mail - viz kontakt

 

Chybná data mohou způsobit u obrázků podtisk černou na černé pozadí, toto je způsobeno chybnou průhledností u bitmapových obrázků.